07 EFEKT LUSTRA PYŁEK SEMIFLASH MIRROR BLUE DRAGONFLY

33,00 zł
Brutto
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa zgodna z regulaminem sklepu Polityka bezpieczeństwa zgodna z regulaminem sklepu
  • Dostawa kurierem DPD Dostawa kurierem DPD
  • Zasady zwrotu zawarte w regulaminie Zasady zwrotu zawarte w regulaminie

Pyłki na paznokcie hybrydowe – gdy oczekujesz więcej!

Lakiery hybrydowe Semilac barwią świat najpiękniejszymi kolorami. Od pewnego czasu triumfy święcą także efekty! Semilac proponuje między innymi pyłki na paznokcie hybrydowe, dzięki którym ubierzesz swój manicure w efekt kameleona! Jak zrobić wrażenie na znajomych? Mocnym lśnieniem i kolorem! Koniecznie razem z Semilac!

Efekt kameleona – Semilac kusi możliwościami!

Efekt kameleona? Semilac ma sporo pyłków do paznokci, które pozwolą Ci wykonać wyjątkowe zdobienie! Efekt kameleona odważnie wskoczy na Twoje paznokcie i ubierze je w lśnienie i mocną barwę. Jaką sobie wymarzysz! Tym razem bierzemy pod lupę 07 Efekt lustra SemiFlash Mirror Blue Dragonfly!

Jego mocne strony? Przede wszystkim magiczna barwa! Pyłek na paznokcie Semilac pozwoli Ci zatopić się w głębi granatu, który smacznie posypaliśmy fioletowym lśnieniem. Jeśli uważasz, że to mało wysmakowana propozycja – dorzucimy jeszcze szczyptę lśniących drobin. I teraz mamy już komplet najlepszego

Efekt kameleona – paznokcie bogato zdobione!

Efekt kameleona? Paznokcie, które lubią błyszczeć na salonach, wybierają go najczęściej. Sięgają po niego Panie, które nie boją się widocznych stylizacji. Jeśli wolisz delikatny manicure – ogranicz się do aplikacji pyłku na paznokieć. Jeden. To gwarancja pozostania w delikatnym klimacie z klasą.

30 Przedmioty