Filtruj według

Lakiery hybrydowe CAT EYE

Lakiery hybrydowe CAT EYE

  • Obniżka

  Jeden z najbardziej ujmujących kobiecością lakierów hybrydowych z kolekcji Semilac Cat Eye 3D. To dostojność dojrzałego różu wzbogaconego zawsze pożądanym złotem.

  Dla wzmocnienia efektu doprawiliśmy całość lżejszą barwą miedzi – i najbardziej uwodzicielski efekt kociego oka 3D mamy podany na tacy!

  • Obniżka

  Wyjątkowy lakier hybrydowy Semilac, który skrywa w sobie kobiece i eleganckie barwy. Za jego sprawą stworzysz na swoich paznokciach zdobienie kocie oko 3D z mrugnięciem zieleni oraz czarem fioletowo-niebieskiej poświaty.

  Najlepszy efekt kociego oka 3D uzyskasz aplikując Semilac Cat Eye 3D na czarny lakier hybrydowy Semilac Black Diamond 031.

  • Obniżka

  Ten lakier hybrydowy Semilac umożliwia stworzeniezdobienia kocie oko na paznokciach w barwach luksusu i prestiżu.

  To całe bogactwo zamknięte w złotym blasku, który zatapia się w bezgranicznym pięknie koloru miedzianego.

  To wyrafinowany duet, który pozwoli wyczarować najbardziej efektowne złote mrugnięcie kociego oka! 

  • Obniżka

  Najnowszy lakier hybrydowy Semilac, który z lekkością wskoczy na Twoje paznokcie i ozdobi je turkusową pręgą, doprawioną dodatkowo poświatą fioletu i zieleni.

  To gwarancja eleganckiego zdobienia podszytego nieskalanym poczuciem wolności i swobody w podejmowaniu decyzji.  

  • Obniżka

  Efekt kociego oka na paznokciach niejedno ma imię. W proponowanym lakierze hybrydowym Semilac znajdziecie feerię fioletowej drobiny, która wdaje się w otwarty flirt z kobiecą poświatą koloru różowego, wzmocnionego złotem.

  Moc lśnienia płynąca z tego połączenia spektakularnie ozdobi paznokcie efektem kociego oka 3D!

  • Obniżka

  Niedopowiedzenie i niejednoznaczność – to właśnie one stanowiły dla nas inspirację przy tworzeniu tego lakieru hybrydowego Semilac.

  Cat Eye 3D zatopiony w intensywnej żółci oprószonej zielenią, będącą symbolem wiecznie żywej nadziei  to propozycja stworzona dla niepoprawnej marzycielki!